|
|
Owczarek Korcia
Kora to wspaniały owczarek niemiecki .Jest bardzo mądra i szybko sie uczy.Umi duzo komend np.czołgaj,szukaj,smutas.Korcia kocha bieganie i aportowanie szczególnie patykow większych od siebie.Ma przede wszystkim bardzo wielkie serce kochające swoich właścicieli.Jest trzyletnią sunią lecz ciągle zachwuje się jak szczeniaczek.Jest wspaniałym przyjacielem który zawsze poprafi humor.Teraz zdjecia Koreczki .Nie jest ona moim psem
Dzisiaj stronke odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj!
|
|
|