|
|
Amorek
Jest cudownym kundelkiem.Miał pare styczek z duzymi psami które niestety źle sie dla niego skonczyły:(Bez problemu zaprzyjaźnił sie z miłym kotkiem Inką i teraz są nierozłącznymi przyjaciółmi;)Amorek ma wspaniałą wółaścicielke ktora go bardzo kocha i gdyby nie ona Amciaczek teraz mógłby być utopiony.Amor kocha spanie i jedzenie co po nim widać xDNie lubi kapieli,surowego mięsa,przejawiania jakiej kolwiek energi.Amorek jest po prostu wspaniałym psem!
Dzisiaj stronke odwiedziło już 1 odwiedzającytutaj!
|
|
|